Loading...
Zákaznický servis

Marie Vašáková & Kateřina Veselská
Vám sú k dispozícií od 7 00 do 18 00

Kontaktujte nás
Technická podpora

Ing. Vojtěch Dědic Vám je
k dispozícií od 7 00 do 18 00

Kontaktujte nás
Pripravili sme pre vás ukážky niekoľkých stavieb, kde boli použité naše plastové potrubné systémy. Veríme, že vám pomôžu sa zorientovať.
Osma

Galerie Harfa

Nákupnému centru v Prahe sme ponúkli komplexné riešnie od rozvodov vody, cez kanalizáciu až po systémové riešenie hospodárenia s daždovou vodou. Nové nákupné a obchodné centrum Galeria Harfa v Prahe o ploche cca 67 000 m2 ponúkajú nákupné, kultúrne a pracovné možnosti. Odhadované náklady projektu činili 120 milionov EUR. Výstavba bola zahájená v roku 2008 a prvý návštevníci mohli centrum navštíviť v septembri 2010.


Osma

CPI City Center

Multifunkčný komplex CPI City Center Ústi nad Label je prvým administratívne obchodným projektom svojho druhu na Ústecku. Komplex ponúka prenájom kancelárií v centru Ústi nad Label, spoločne s obchodami a zázemín služieb pre verejnosť. Súčasťou je ďalej štvorhviezdičkový hotel s kongresovým centrom, podzemné parkovanie a odpočinkové plochy. Kombinácia širokého spektra služieb a súčasné štandardy prinášajú úžitok firmám aj návštevnikom komplexu.


Osma

Aquapalace Čestlice

  • Produkty: Skolan dB®
  • Dodávateľ: Metroprojekt a. s.
  • Investor: SPGroup

Aquapalace - najväčší aquapark strednej Európy, Praha - Čestlice. Komplexné riešenie rozvodov vody a vnútornej kanalizácie v hodnote 4,6 mld. Kč. Pravdepodobne najväčší aquapark v strednej Európe o ploche viacej než 9000 m2, z ktorých 2500 m2 zaberá vodná plocha, ktorá sa skladá z troch hlavných častí: Palác vln, Palác dobrodruźstva a a Relaxační palác. Park zároveň ponúka wellness centrum, niekoľko reštaurácií a barov.

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím. Oboznámiť sa podrobnejšie